Żenujące zachowanie Kaczyńskiego! Wyśmiał Wałęsę przed salą rozpraw

Dzisiaj odbyła się rozprawa sądowa między prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, a byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Panowie nie szczędzili sobie chamskich docinek, a to, co zrobił, przed salą rozpraw prezes ugrupowania rządzącego internauci wspólnie okrzyknęli „prostackim” zachowaniem.

Już na początku poszła wymiana zdań. Wałęsa miał stwierdzić, że to on wybrał Kaczyńskiego. Ten odparł, że nie będą o tym rozmawiać. Na początku dobrze nam się współpracowało, dopóki ich kontrolowałem byli świetni. Dopiero jak się zaczęli usamodzielniać, to robią to co teraz – dodał Wałęsa. Kaczyński odpowiedział, że nie chce rozmawiać na tym poziomie ponieważ jest to inna kultura. Wałęsa podsumował go jednym zdaniem: „Oczywiście, że inna, oczywiście. Nie ma określeń, by nazwać tych ludzi” .

Największy rozgłos zrobiło karygodne zachowanie prezesa partii rządzącej. Ten przed salą rozpraw spojrzał na Wałęsę, zauważył, że ma na sobie koszulkę znaną ze środowisk opozycyjnych z napisem „KONSTYTUCJA”, po czym wybuchnął śmiechem. Całe zajście złapały kamery i można je zobaczyć poniżej. Kaczyński domaga się od Wałęsy przeprosin i wpłaty 30 tys. zł na cele społeczne za obraźliwe wpisy na Facebooku.

Źródło: wiadomosci.onet.pl
Foto: twitter.com/Romanczuk_Anna