Figurska-Chorosińska wie jak rozwiązać problem demografii. Internet jest dla niej bezlitosny

Dominika Chorosińska-Figurska po raz kolejny zaskoczyła Polaków. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości była niedawno gościem jednego z programów na antenie Telewizji Republika. Wypowiedziała się w nim m.in. o plotkach dotyczących tego, że zostanie szefową komisji ds. rodziny i polityki społecznej. Nie jednak ten temat wzbudził największe kontrowersje wśród internautów, a problem demografii w Polsce.

Była aktorka „M jak miłość” znalazła bowiem rozwiązanie problemu demograficznego w kraju. Uważam, że nie byłoby problemu demograficznego, gdyby tej zgody na aborcję nie było – powiedziała. Dodała również, że z takim problemem zmaga się cały świat. Jak człowiek stawia siebie w miejscu pana boga, to musi dalej robić kolejne kroki, żeby odkręcać to, co narobił. Mamy tutaj ogromny problem z demografią, no ale ile dzieci zostało zabitych, gdyby dzieci przeżyły, to prawdopodobnie by tego problemu nie było – zaznaczyła Chorosińska-Figurska.

Na pytanie, czy zostanie szefową komisji ds. rodziny odpowiedziała krótko. Tego nie wiem, nic takiego do mnie nie dotarło poza medialnymi doniesieniami, więc tego właściwie nie powinnam komentować. Uważam, że powinna nastąpić zmiana na tym stanowisku – mówi. Posłanka PiS na antenie Telewizji Republika wychwalała również program 500+. Niektórzy zarzucają, że demografia leciutko drgnęła, ale program 500 plus jest programem socjalnym. Bardzo dobrze, że on jest, bo pomógł wielu rodzinom. Pomogło wielu osobom wyjść z patologii. – stwierdziła.

Czytaj dalej


Źródło: Polityczek.pl, Telewizja Republika
Foto: YouTube.com Salve TV