Frasyniuk ostro przesadził?! Bez ogródek wbił w ziemię Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość pomimo panującej pandemii nadal planowało przeprowadzić zapowiedziane na 10 maja wybory prezydenckie metodą korespondencyjną. Teraz podjęto jednak decyzję o ich przeniesieniu. Decyzje rządu Mateusza Morawieckiego skrytykować postanowił znany opozycjonista w PRL, Władysław Frasyniuk.

Niech żyje demokracja! Cała władza w ręce szeregowych posłów. Odwołali Konstytucję, wybory, Prezydenta, Marszałek Sejmu, TK, SN. Tylko koronawirusa nie odwołali. Kaczyński upokorzony? Nie, upokorzyli nas, obywateli” – napisał. Pojawiły się komentarze zwolenników PiS krytykujące go. „Wypowiadaj się za siebie. Upokorzyli was, nie nas. My obywatele czujemy się świetnie pod rządami PiS-u” – napisał jeden z członków obozu prawicowego.

Znaczna większość komentarzy sugeruje, że wpis spotkał się jednak z entuzjastycznym odbiorem wśród internautów, którzy w komentarzach wystosowali swoje zdanie na ten temat. „Panie Władku! Skończył się czas narzekania i pobłażania obecnej władzy. Czas na „barykady”. Potrzebny przywódca z czasów solidarnościowych. Tym bardziej że mamy znowu komunę” czy „Panie Władysławie. Prezes koronawirusa też odwołał. Cały czas mówi, że nic się nie dzieje. Wszystkich, którzy się do niego zbliżają testuje, więc u niego wirusa nie ma. Dla niego to wymarzona sytuacja. Robi co chce i większość Polaków nawet na to uwagi nie zwraca. Niestety” – to tylko dwa z wielu podobnych komentarzy.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News, youtube/Monika Rosa
Źródło: polityczek.pl