Gasiuk wygrała internet! Jej wpis o sytuacji w KFC to hit

Sprawowanie przez Andrzeja Dudę urzędu prezydenta Polski wiąże się z licznymi podróżami. Nie zawsze jest więc czas na zjedzenie posiłku w rodzinnym gronie. Nie inaczej było kilka dni temu, kiedy to prezydent został przyłapany w jednej z restauracji KFC. Jego wizyta w lokalu nie spodobała się wszystkim tam obecnym osobom. Byli jednak tacy, którzy poprosili o autograf, czy zrobienie sobie zdjęcia.

Duda wraz ze swoją małżonką Agatą niejednokrotnie pokazywał, że nie boi się ludzi i chętnie z nimi rozmawia. Ostatnio prezydent kraju wdał się w mniej przyjemną dla niego samego dyskusję, o której w Polsce było bardzo głośno, z jedną z kobiet, która również pojawiła się w restauracji. A pro po konstytucji. Czemu Pan się zgadza na jej łamanie, czemu jest taka sytuacja w Polsce? – mogliśmy usłyszeć. Zaskoczony Duda stwierdził, że w Polsce nikt jej nie łamie.

Dziś do całej sytuacji za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze postanowiła odnieść się posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. Jej wpis w krótkim czasie został polubiony oraz skomentowany przez sporą rzeszę internautów.Źródło: Twitter.com Kamila Gasiuk-Pihowicz (@Gasiuk_Pihowicz)
Foto: Wikimedia Commons, facebook.com/katarzyna.kulerska