Gasiuk-Pihowicz nie wytrzymała. Ta wiadomość do Kaczyńskiego o pedofilii to hit!

Ostatnio znów głośny jest ciągle i słusznie powracający temat pedofilii. Przez wielu jest on kojarzony w dużej mierze z Kościołem i duchownymi. Znany polityk Stanisław Piotrowicz próbował tłumaczyć działania księdza skazanego za wspomnianą wcześniej pedofilię. Polityk Nowoczesnej nie wytrzymała na Twitterze.

Złożyliśmy wniosek o odwołanie Pana posła – prokuratora Piotrowicza z funkcji szefa sejmowej Komisji Sprawiedliwości. Dziwię się, że PiS akceptuje kogoś takiego w swoich szeregach. Każdy przejaw lekceważenia zjawiska pedofilii powinien spotkać się z najostrzejszą reakcją.😠🛑 Jeśli Pan prokurator Piotrowicz dotykanie miejsc intymnych dziecka przez proboszcza z Tylawy, skazanego później za pedofilię łączył ze zdolnościami bioenergoterapeutycznymi, to mam pytanie – czy wysłałby na taką bioenergoterapię swoja wnuczkę lub córkę gdy była dzieckiem⁉️ – napisała Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Jeśli prokurator Piotrowicz mówiąc o przypadku proboszcza z Tylawy, twierdził, że dziewczynki nocowały na plebanii, bo to dla dzieci atrakcja, a ksiądz sam je kąpał, bo widocznie były brudne, to czy Pan prokurator pozwoliłby nocować na tej plebanii dzieciom ze swojej rodziny❓😕. Mam pytanie do Jarosława Kaczyńskiego- czy Pan Prezes Kaczyński pozwoliłby dzieciom ze swojej rodziny usiąść na kolanach proboszcza z Tylawy? Jeśli nie, to proszę o wyrzucenie Pana Piotrowicza z funkcji przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości❗️❗️❗️ – dodała, kierując swoje słowa do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Foto: youtube/Radio ZET, youtube/Punkt WidzeniaTV
Źródło: twitter.com/Gasiuk_Pihowicz