Gdańsk powiedział NIE Cejrowskiemu! Tak potraktowano go przy Kaplicy Królewskiej

Wojciecha Cejrowskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Popularny polski dziennikarz największy rozgłos zyskał dzięki programowi „Boso przez świat”. Jest on również znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na tematy polityczne. Dziś w sieci pojawiła się informacja, że został on wyrzucony z Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku. Na jego oficjalnym facebookowym profilu pojawił się nawet wpis na ten temat. 

Z OSTATNIEJ CHWILI
Wojciech Cejrowski nie stoi już przy Kaplica Królewska w Gdańsku. Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz przysłała sześciu umundurowanych na czarno ludzi (w tym jeden, który przedstawił się jako “Piotr Adrian”), którzy „na życzenie pani prezydent” usunęli Pana Cejrowskiego z terenu kościelnego, na którym rozmawiał z fanami, robił zdjęcia i podpisywał książki. Pan #Cejrowski stoi obecnie tam, gdzie stał wczoraj, czyli na tylnych schodach Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, twarzą do ul. Mariackiej. – czytamy na początku. 

Według planu, Wojciech Cejrowski ma spotykać się z fanami do końca Jarmarku tradycyjnie w każdy czwartek, piątek i sobotę od rana do wieczora, tak jak miało to miejsce co roku od wielu lat.
Zapraszamy (póki się da) na zdjęcia, rozmowy i po autografy. Dziękujemy za obecność oraz wyrazy wsparcia i niezgody na urzędowy faszyzm.
Prosimy o udostępnienia tego wpisu.
-Personel WC – napisano na profilu.

Źródło: Facebook.com The Wojciech Cejrowski, wmeritum.pl
Foto: YouTube.com Wolnosc24 – Wolność i już!