Hitowy wpis Giertycha. Kaczyński tego nie wytrzyma!

Jak powszechnie wiadomo znanemu polskiemu mecenasowi Romanowi Giertychowi nie jest obecnie po drodze z Prawem i Sprawiedliwością. Niejednokrotnie na swoich mediach społecznościowych publikował wpisy atakujące polityków tej partii i ich pomysły. Tym razem odniósł się do ostatnio postawionego pomnika Lecha Kaczyńskiego atakując zarazem jego brata, Jarosława.

Pomnik Lecha Kaczyńskiego trzeba przenieść przed wejście do Muzeum Powstania Warszawskiego. Budowa tego muzeum to jego zasługa jako prezydenta Warszawy. Na głównym placu stolicy pomnik został postawiony wyłącznie dlatego, że Polską rządzi brat LK i że ten brat jest megalomanem. – napisał na swoim profilu Twitter Giertych. Jego wpis bardzo spodobał się internautom, którzy wspólnie go komentują.

„Panie Mecenasie. To nie pomnik LK na co wskazuje brak obrączki na prawej dłoni i charakterystycznego pieprzyka na twarzy. Jeśli dodamy opiętą na brzuchu za małą marynarkę oraz za długie spodnie to wyjdzie nam on – Jarozbaw !” lub „Nie jest megalomanem. Jest zaburzonym starcem z Odpowiedzialnością za ostatni telefon jaki wykonał i co podczas rozmowy nakazał swemu bliźniakowi, temu słabszemu charakterem. To potężne poczucie winy i bedzie w nim zawsze, do samego końca. To bedzie ostatnia myśl. Straszne życie” – to tylko dwa z wielu przychylnych Giertychowi komentarzy.

Źródło: polityczek.pl, twitter.com/GiertychRoman
Foto: youtube/newsweek