Giertych o debacie warszawskiej. Hitowy wpis miażdżący Jakiego bije rekordy!

Wczoraj w siedzibie Telewizji Polskiej odbyła się debata kandydatów na prezydenta Warszawy. Co raczej nie powinno nikogo dziwić największy rozgłos zdobyła rywalizacja Patryka Jakiego z Rafałem Trzaskowskim. Ich starcie za pośrednictwem swojego facebookowego profilu postanowił skomentować nie kto inny jak Roman Giertych. Jego hitowy wpis bije rekordy!

Jaki żal. Oglądałem debatę kandydatów warszawskich. Dwa istotne wydarzenia. Po pierwsze Jaki oświadczył, że rezygnuje ze swojej partii i wzywa do bezpartyjności Trzaskowskiego. W odpowiedzi otrzymał brutalny cios, że nie ma co się dziwić, że wstydzi się swojego ugrupowania, bo każdy człowiek wstydziłby się. Po tym ciosie kandydat PiS wyglądał na zamroczonego ( i to było drugie ważne wydarzenie). Jąkał się, nie trzymał w swoim czasie i nie potrafił odpowiadać na ataki innych kandydatów. Pomocy próbowała mu udzielić „bezstronna” dziennikarka TVP. Początkowo byłem na nią zły, ale sytuacja Jakiego wyglądała tak żałośnie, że każdy by się zlitował.
Reszta bez znaczenia. Po debacie Jaki (już jako bezpartyjny) wsiadł do autobusu PiS i odjechał z członkami PiS w swoją dalszą bezpartyjną przyszłość. – napisał. Warto dodać, że jego post zdobył już ponad 5 tysięcy reakcji.

Źródło: Facebook Roman Giertych – strona oficjalna
Foto: YouTube.com CEPERolkV6 screen, YouTube.com tvnpl screen, Telewizja Polska