Giertych rozniósł internet. Napisał list do lekarzy, udostępniło go już tysiąc Polaków!

COVID-19, czyli nazwany potocznie koronawirus nie ustaje i zbiera coraz większe żniwo.W Polsce zarażonych jest już ponad 150 osób, z czego 3 zmarły. W sieci powstał trend, do którego dołączają kolejni uczestnicy. Mowa tutaj o pomocy lekarzom walczącym na pierwszym ogniu ze wspomnianym wirusem. Dla przykładu, KFC zapowiedziało darmowe porcje z jedzeniem dla każdego z nich. Roman Giertych również postanowił podziękować lekarzom, zapewniając im darmową pomoc prawną. Jego list w rekordowym tempie zebrał masę reakcji i udostępnień.

Szanowni Państwo, Pracownicy Służby Zdrowia pracujący na jakimkolwiek stanowisku w szpitalach. Zdaję sobie sprawę z ciężaru jaki obecnie Państwo dźwigacie. I zdaję sobie sprawę w jak niewielkim stopniu Państwo Wam to wynagradza i docenia. Dlatego postanowiłem zrobić dla Was to co jest w mojej mocy. Nie mogę Wam przygotować posiłków (jak robią niektóre restauracje), bo nie wiem, czy nie byłoby to bardziej niebezpieczne od koronawirusa 🙂. Ale od dzisiaj każdego dnia pomiędzy godziną 13-15 możecie Państwo uzyskać w mojej kancelarii darmową pomoc prawną. Adwokaci o różnych specjalizacjach będą oczekiwać na Wasze pytania i prośby pod numerem 224240736” – czytamy na Facebooku mecenasa.

Z tego numeru będą przełączane rozmowy na telefony poszczególnych adwokatów, gdyż większość z nich pracuje w domach. Ewentualnie prosimy o opisanie spraw na e-mail [email protected]. Moja kancelaria ze względu na prowadzenie licznych spraw karnych musi pozostać otwarta, jednakże co oczywiste w tym czasie, nasza aktywność jest zmniejszona, gdyż nie pracuje większość sądów. Stąd mamy możliwość takiego zorganizowania pracy, aby móc Państwu służyć. Będziemy zaszczyceni jeśli będziecie Państwo chcieli skorzystać z naszej pomocy” – dodał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Tomasz Lis.
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473/