Giertych rozsadził PiS. Opublikował wpis, który bije rekordy popularności! „A więc wojna”

Popularny mecenas, Roman Giertych podbija sieć wpisem, który udostępnił na swoim Facebook’u. Żartuje on w nim z sytuacji, do której doszło na wtorkowej konferencji wicepremiera PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, podczas której ten pierwszy zachowywał się, jakby prawie… zasnął. Giertych w swoim sarkastycznym stylu wyśmiewa także inne dokonania partii rządzącej. Zebrał on już niemal 6 tysięcy reakcji internautów!

A więc wojna. Są rzeczy w historii narodów, które nie mają ceny. Taką sprawą jest honor. Po tym jak Unia Europejska obraziła się na rząd za to, że chce sobie zrobić swoich sędziów, aby móc zamykać obywateli, nie mamy wyboru. Zdrada jest oczywista. Wiemy, że nasze uderzenie na UE spowoduje, jak słusznie powiedział premier, III Wojnę Światową, ale jesteśmy na nią gotowi.
Mamy okręt podwodny. Zdałby się mu remont, ale zanurzać się potrafi (trochę gorzej w drugą stronę, ale po co ma się wynurzać jak już III Wojna Światowa będzie)
Mamy WOT. Wprawdzie zamiast bronią ostrą trenują biegając i krzycząc „jeb, jeb, jeb”, ale może i lepiej, bo karabinki które Macierewicz kupił wybuchają w dłoniach i jeszcze mielibyśmy niepotrzebne straty.
Mamy respiratory od handlarza bronią
” – czytamy.

Tak więc jesteśmy gotowi. Czas na front. Proponowałbym wojnę zacząć poprzez niesłychanie brutalny akt agresji, czyli od wysłania Jarka jako komisarza w Komisji Europejskiej. Nie ma bata. Po pół roku tak się Komisja pokłóci, że się pozabijają i wówczas do wojny między krajami UE tylko krok. A my będziemy gotowi, bo wiemy czym się skończy wysłanie do Brukseli Kaczyńskiego.
Dlatego dzisiejsza konferencja Kaczyńskiego mnie przeraziła. Dwa razy zasnął na niej, a raz o mało nie spadł z krzesła. Jeżeli tak będzie zasypiał, to jak rozwalimy Komisję? No jak? Nasza najsilniejsza broń nie może nam zasypiać!!! Jarek ogarnij się, bo cały plan wojny spali na panewce.
Roman Giertych
Zachęcam do obejrzenia na YouTube mojego filmiku „A więc wojna”. Znajdziecie Państwo tam dalsze pomysły dla PiS. I bardzo, bardzo wszystkich moich Szanownych Czytelników proszę o subskrypcję mojego kanału na YouTube
” – zakończył mecenas.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News, youtube/Fakty RMF FM
Źródło: Roman Giertych – strona oficjalna