Gowin uderza w PO. Riposta jaką otrzymał to hit!

Minister Jarosław Gowin nie jest zbyt lubianym politykiem wśród środowisk opozycyjnych. Wczoraj mecz Polski z Włochami śledziła cały kraj, w tym znaczna część polityków. Do tego też postanowił odnieść się wspomniany wcześniej poseł, uderzając zarazem w Platformę Obywatelską.

Zieliński strzela (zasłużonego) gola Włochom, a my z @ArturZasada świętujemy 5-lecie wyjścia z PO. I jak tu nie lubić piątków/eczków? – napisał Gowin. Nie jest więc dziwne, że opozycja postanowiła odpowiedzieć. „Ależ to jest głupie co pan napisał. Jak to szło? „Naukowcy dowiedli, że u mężczyzny im wyższe libido, tym bardziej małomówny”?” – napisała jedna z internautek. „To PO świętuje 5-lecie waszego wyjścia ;)” – stwierdził kolejny. To tylko niektóre z komentarzy, te najlepsze można zobaczyć poniżej.

Przechodząc z PO do PiS podniósł pan średnią IQ w obu partiach. – dodał następny użytkownik portalu. Do dyskusji wtrącił się nawet znany wszystkim polityk Sławek Neumann. Ten krótko napisał: „Jarku my też świętujemy ten dzień 😉”. Użytkownik o pseudonimie Damiani postanowił obśmiać Gowina odnosząc się do jego słów, które kiedyś wywołały burzę. „Wstyd pić kiedy dzieci głodują bo nie starcza do pierwszego…” – dodał.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Telewizja Republika