W takich warunkach żyje niewidoma lekkoatletka. Grabowski krytycznie o sytuacji w kraju!

To prawdopodobnie najniezwyklejszy występ jurorów w dziejach naszego programu. I nic dziwnego, bo sytuacja nie jest zwykła. A w każdym razie nie powinna być zwykła.w taki sposób oficjalny fan page „Tańca z Gwiazdami” skomentował sytuację z piątkowego odcinka popularnego show Polsatu. I ciężko się nie zgodzić. Historia niewidomej polskiej lekkoatletki biorącej udział w obecnej edycji TzG wyciska łzy. 

Joanna Mazur, która jest m.in. multimedalistką mistrzostw świata i Europy osób niepełnosprawnych bierze udział w obecnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. We wczorajszym odcinku lekkoatletka tuż przed swoim występem, postanowiła pokazać widzom, w jak skromnych żyje warunkach. Polały się łzy. Największego oburzenia nie krył Andrzej Grabowski. Jestem zażenowany. Gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za to, aby taką osobę docenić? – powiedział. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej.

Joanna, Janek i jurorzy.

To prawdopodobnie najniezwyklejszy występ jurorów w dziejach naszego programu. I nic dziwnego, bo sytuacja nie jest zwykła. A w każdym razie nie powinna być zwykła.

Publiée par Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami sur Vendredi 5 avril 2019

 

Źródło: Plejada.pl, Facebook.com Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Foto: Facebook.com Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami screen