Jaki zmiażdżony przez Gronkiewicz-Waltz. I to w jakim stylu!

Prezydent Warszawy tym jednym wpisem podbiła serca internautów. Patryk Jaki jako kandydat na prezydenta stolicy coraz częściej promuje się w mediach. Ostatnio głośno zrobiło się o jego obietnicach wyborczych. Skomentować je postanowiła Hanna Gronkiewicz-Waltz na Twitterze.

Łukasz Olejnik na portalu społecznościowym udostępnił wideo, na którym widzimy jak Patryk Jaki pyta zebrany tłum: „Czy naprawdę chcemy Warszawy, gdzie do Prezydenta będzie można przyjść (…),kiedy będzie się mówiło po francusku?”. Po tym monologu zawarte było nagranie, na którym jak zauważył Olejnik, wyszła na jaw hipokryzja Jakiego. Zobaczcie,jak P.Jaki nie słuchał mówiących po POLSKU mieszkańców #DobrzeniaWielkiego,którzy opowiedzieli się przeciwko połączeniu z Opolem!#JakiWstyd – dopisał w swoim poście.

Do całej tej burzy w sieci dołączyć się postanowiła Gronkiewicz-Waltz, która totalnie wyśmiała w swoim poście kandydata na prezydenta, a dokładnie jego obietnice. Z cyklu: kandydat Jaki obiecuje. Po moście, który i tak buduje GDDKiA, ładowarkach do samochodów elektrycznych, które i tak stawia PGE, teraz czas na obietnicę zamknięcia spalarni Radiowo, którą… i tak zamykamy w tym roku. Kiedy obietnica przeniesienia stolicy do @warszawa? – czytamy. Jej wpis wywołał sporą dyskusję na Twitterze, czym szybko zyskał dużą popularność w sieci.

Źródło: polityczek.pl
Foto: YouTube.com Rzeczpospolita TV screen