Hanna Lis ostro do Kaczyńskiego po konwencji PiS. Tymi słowami podbiła serca internautów!

Wczoraj odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Prezes partii, Jarosław Kaczyński, w swoim przemówieniu nawiązał do podpisania Warszawskiej Deklaracji LGBT+ przez Rafała Trzaskowskiego. Jego słowa skomentowała na twitterze posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.

„W niektórych miejscach w Polsce już jest stosowana specyficzna socjotechnika, którą trudno nazwać wychowaniem. W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To się zaczyna w wieku 0-4. Im bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba stająW niektórych miejscach w Polsce już jest stosowana specyficzna socjotechnika, którą trudno nazwać wychowaniem. W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To się zaczyna w wieku 0-4. Im bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba stają” – powiedział Kaczyński.

No,to WOJNA ! O polskie dzieci,polskie rodziny O polską wieś i miasta O POLSKĘ i EUROPĘ ,która CZEKA na naszą POMOC ! O polską tożsamość i kulturę Będziemy „gryźć trawę”,ale MUSIMY tę kulturową wojnę WYGRAĆ Agendy Sorosa,lewackich patologii obyczajowych – PRECZ od POLSKI i UE – skomentowała Pawłowicz. Na ten wpis odpowiedzieć postanowiła popularna dziennikarka i prezenterka. „Znamienne, że „wojnę o polskie dzieci” wypowiadają bezdzietna stara panna i bezdzietny stary kawaler. Czekam aż ba linii frontu zjawi się prokurator Piotrowicz, obrońca księdza pedofila z Tylawy. Powiem wprost: a odpieprzcie wy się hipokryci od naszych dzieci” – napisała na swoim oficjalnym profilu Twitter Hanna Lis.

Źródło: natemat.pl
Foto: instagram.com/hanna_lis