Hanna Lis zaatakowała PiS. Słowa dziennikarki wstrząsną partią rządzącą!

Popularna dziennikarka i osobowość telewizyjna, Hanna Lis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze ostro uderzyła w partię Jarosława Kaczyńskiego, Prawo i Sprawiedliwość. Zareagowała ona na atak kontrmanifestantów w Białymstoku. Serią wpisów krótko podsumowała politykę PiS, jeśli chodzi o LGBT.

Pupile prezesa drukują naklejki nawołujące do stworzenia stref wolnych od osób nieheteronormatywnych. Tylko naklejki? Tylko wolne strefy? Po co się ograniczać? Macie gotowca – przemówienie Heinricha Himmlera, z roku 1937 oraz mapę drogową likwidacji LGBT. […](Marsz Wolności w Białymstoku) Z jednej strony pokojowa manifestacja, z drugiej agresywna żulia, wrzeszcząca „wypi***lać”” – napisała.

To jest ten wasz „patriotyzm”? To jest ta wasza obrona chrześcijańskich wartości? PiS obudził w niektórych Polakach wszystko to, co najgorsze i najbardziej mroczne. Dla władzy. [..]W marcu 68’ byli Żydzi, w lipcu 19’ jest LGBT. Gomułka twierdził, że „walka z syjonizmem” nie jest antysemityzmem. Dziś jego spadkobiercy twierdzą, że „walka z ideologią LGBT” nie jest mową nienawiści. Różnica? My możemy jeszcze głosować. Tylko tyle i aż tyle” – zakończyła.

Źródło: twitter.com/hanna_lisowa
Foto: youtube/tvnpl