Hitowe wystąpienie posła w Sejmie. Zaorał Kaczyńskiego w 20 sekund!

W Sejmie niejednokrotnie dochodziło już do kłótni między politykami dwóch obozów, opozycji oraz prawicy. Nie jest o to trudno przy towarzyszących tam emocjach. Tym razem show skradł młody poseł Nowoczesnej, Adam Szłapka. Ten w ciągu 20 sekundowej wypowiedzi zaorał Jarosława Kaczyńskiego jak nikt inny.

„Panie Marszałku, Wysoka Izbo. Miliard trzysta milionów to są olbrzymie pieniądze, które dajecie na tą propagandę. Żebyście sobie to wyobrazili, Panie prezesie, to jest 25 tysięcy kopert po 50 tysięcy złotych” – powiedział krótko i na temat Adam Szłapka. Po tych słowach kamera pokazała na prezesa Prawa i Sprawiedliwości, po którym widać było lekkie zdenerwowanie choć starał się być niewzruszony.

Swoją krótką wypowiedzią polityk Nowoczesnej wywołał brawa wszystkich zebranych w Sejmie zwolenników opozycji. Jego słowa spodobały się również internautom, którzy wyrazili w sieci wielkie zadowolenie. „Brawo ‼️‼️‼️‼️‼️‼️” – napisała jedna z internautek. „50 tys to tylko zaliczka.udtrzymanie kota jest drozsze” – dodał prześmiewczo kolejny. Wideo z całej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Foto: facebook.com/wspolnie.solidarnie.do.skutku
Źródło: facebook.com/wspolnie.solidarnie.do.skutku