Hitowy wpis o Kaczyńskim podbija internet. „Nienawidzi drugiego człowieka”

Ten wpis o prezesie partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławie Kaczyńskim podbija internet. Pani Gabriela Lazarek na swoim profilu Facebook udostępniła bardzo długi wpis na jego temat, podsumowując go i prawdopodobnie otwierając oczy co poniektórym ludziom. Wpis na ten moment ma już 403 polubienia i 330 udostępnień.

Polska. 38 milionowy kraj w środku Europy. Żyje w nim sobie pewien niepozorny, mały człowiek, który nienawidzi drugiego człowieka, ponieważ uważa, że jest on winny wszystkich jego porażek życiowych. – tymi słowami rozpoczęła wpis. I tak niepozorny, mały człowiek pewnego dnia postanawia, że zniszczy człowieka, którego tak bardzo nienawidzi. Nienawidzi za jego sukcesy i pochwały, które powinny przecież na niego spływać. – Będę szczęśliwy dopiero wtedy,kiedy go zniszczę! To na niego spływa cała chwała! A mnie się to należało! To ja chcę być tym wielbionym przez tłumy! To o mnie mają pisać w podręcznikach historii!– kontynuuje.

[…] Do walki potrzebuje ludzi. Całego mnóstwa ludzi. Potrzebuje poparcia społeczeństwa. Brat przyciągał ludzi, którzy cenią tradycję. Trzeba więc zaszczepić w nich nienawiść do wszystkiego i wszystkich, którzy uznają inne wartości poza polską tradycją Na nich trzeba się skupić . Gdzie jeszcze można znaleźć najwięcej potencjalnych zwolenników w katolickim kraju? No to oczywiste, że w kościele! – chodzi oczywiście o Tadeusza Rydzyka. To są tylko jedne z ciekawszych cytatów z całego wpisu, który można przeczytać poniżej.Źródło: polityczek.pl
Foto: LVT Plotki YouTube