Niesamowity wpis Wałęsy na Facebooku! Internauci zaniemówili

Były prezydent Lech Wałęsa zaskoczył swoich fanów na facebooku. Udostępnił długi wpis, w którym podważył wyrok sądu i po raz kolejny uderzył w stronę braci Kaczyńskich. Wielu fanów Wałęsy zamurowało, ale są też tacy, którzy go skomentowali. „Te nagrania rozmów Kaczyńskich, już dawno temu powinny być opublikowane. Jeżeli nie są, to jasny dowód na to, że coś jest na rzeczy. Czas pokaże, jaka była prawda i czyja to wina” – napisał jeden z nich.

Wyroki Sądu powinny być bez dyskusji wykonywane , ale jeśli są możliwe do wykonania .Wydawało mi się, że sąd dąży do ustalenia prawdy .W przypadku mojego konfliktu z Kaczyńskimi sąd nie chce ustalić prawdy, chce jednak dowodów na prawdę .W tym przypadku jedynym istniejącym dowodem jest nagrana rozmowa braci Kaczyńskich tuż przed nieszczęściem. Nagranie ze specjalnego samolotowego telefonu .Moimi niepodważalnymi dowodami są znane fakty i postępowania w szczególnych zaskakujących nie planowanych zdarzeniach i praktyczne postępowania załogi i decydentów – rozpoczął wpis Wałęsa.

Pilot i załoga nie może zmienić niczego z zaplanowanego lotu, bez poinformowania i uzyskania zrozumienia do działań przez Prezydenta .To są zasady i tryb postępowania .Byłem świadkiem w różnych samolotowych zdarzeniach i pytałem wszystkich pilotów którzy wykonywali podobne loty .Wszyscy ale naprawdę wszyscy potwierdzili taki sposób praktycznego zachowania .Tu musiało , ale naprawdę musiało też tak być, a więc kto przesądził i kto jest odpowiedzialny za katastrofę .Nikt w świetle faktów nie może wątpić w prawdę zdarzeń i odpowiedzialności . Pytanie jest który z braci Kaczyńskich przesądził o katastrofie Smoleńskiej – zakończył.

Foto: youtube/Marcin Palion
Źródło: facebook.com/lechwalesa