Hołownia wystartuje w wyborach na prezydenta? Sensacyjne doniesienia potwierdzają się!

Doniesienia potwierdziły się. Znany wszystkim popularny polski prezenter, show man, dziennikarz oraz publicysta, Szymon Hołownia planuje start w wyborach prezydenckich. Na potwierdzenie tej informacji czekała ogromna część Polaków, bowiem nie da się ukryć, iż Hołownia jest bardzo szanowaną osobą, szczególnie w środowiskach opozycyjnych.

Jak się dowiadujemy, przygotowania do jego startu rozpoczęły się w sierpniu i są już zaawansowane. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie można się spodziewać w ciągu dwóch-trzech tygodni. Początkowo ogłoszenie kandydatury Hołowni planowano na później, wydarzenia jednak przyspieszyły ze względu na deklarację Donalda Tuska o rezygnacji ze startu” – informuje portal „Polityka Insight”. Wiemy również, że nad jego kampanią pracować będą dwa sztaby wyborcze.

„Polityka Insight” informuje dodatkowo, że Hołownia startuje jako niezależny kandydat. Nie da się jednak ukryć, że wielce prawdopodobne jest, iż zyska poparcie, którejś z partii z obozu opozycji. Dziennikarz stanie zatem w walce o fotel prezydenta przeciwko kandydatowi PiS, a zarazem obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie oraz kandydatowi PSL, czyli Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszu. Resztę kandydatów poznamy w ciągu najbliższych tygodni.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/DEON Live