Internauci są zażenowani. Agata Duda jest dziś na ustach wszystkich!

Nie ma co ukrywać, że wizerunek Agaty Dudy w ostatnim czasie jest mocno nadszarpnięty. Zarzuca się jej bowiem brak ingerencji w politykę oraz niechęć do spełniania powierzonej funkcji. Tym razem pierwsza dama zaskoczyła, jednak wszystkich, wspierając świąteczną akcję charytatywną. Internauci mimo to nie pozostawili na niej suchej nitki. 

Agata Duda pojawiła się w niedzielę w radiowej Jedynce, gdzie wsparła akcję „Choinki Jedynki 2018”. Nie ukrywam, że z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji „Choinki Jedynki”, której to akcji z pełnym przekonaniem patronuję, mając nadzieję, że wzorem lat poprzednich, również w tym roku, wyzwoli ona wiele dobra, które przełoży się na konkretną pomoc dla podopiecznych fundacji pani Anny Dymnej „Mimo wszystko” i wskazanej w tym roku przez nią fundacji „Pomóż Mi Żyć – powiedziała.

Wiele internautów jest pod wrażeniem zachowania pierwszej damy. Przeważają jednak tacy, którzy umieszczają już mniej przychylne komentarze pod jej adresem. Dlaczego? Wielu z nich uważa bowiem, że żona prezydenta wspierając akcję charytatywną, zrobiła to na pokaz, próbując chociaż w pewnym stopniu poprawić swój wizerunek.

Źródło: plejada.pl
Foto: YouTube.com Rybnik.com.pl TV screen