Tomaszewski powraca! PiS doprowadzony do furii po jego mocnych słowach

Za nami już ósmy dzień mundialu. Impreza, która w tym roku odbywa, w Rosji z pewnością może się podobać. Mimo że w wielu spotkaniach nie oglądaliśmy spektakularnie dużo bramek to mecze, które do tej pory zostały rozegrane, stały na wysokim poziomie. Podobnie można powiedzieć o samej organizacji. Polscy kibice z niecierpliwością oczekują meczu o, być albo nie być polskiej reprezentacji. Przypomnijmy, że spotkanie z Kolumbią już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.

Orły Nawałki z pewnością nie tak wyobrażały sobie początek Mistrzostw Świata. Po dość mizernym spotkaniu piłkarska reprezentacja Polski uległa Senegalowi (1:2). W nadchodzącym, niedzielnym spotkaniu zagramy z Kolumbią, która również jest w bardzo ciężkiej sytuacji po porażce takim samym wynikiem z Japonią. Były reprezentant Polski, Jan Tomaszewski postanowił zaatakować partię rządzącą. Jego zdaniem najwyżej postawione osoby w Państwie powinny kibicować Polakom podczas mundialu w Rosji.

Premier i prezydent powinni jechać na Mundial, a już na pewno na mecze Polaków. Apeluję o to, aby nie było bojkotu Mundialu na Rosji przez polskie władze. Oni powinni się tam znaleźć. Szanuję tą decyzję, ale to jest sprawa polityczna. Mam nadzieję, że na mecze Polaków pojadą premier i prezydent – powiedział były bramkarz portalowi Se.pl. Przypomnijmy, że polskie władze solidaryzując się z Wielką Brytanią zadecydowały, że nie wezmą udziału w imprezie. Czy po słowach Tomaszewskiego, Morawiecki i spółka zmienią zdanie i pojawią się w Rosji? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: Pikio.pl, Se.pl
Foto: YouTube.com Polskie Radio 24 screen, YouTube.com ArtiqbForever2 screen