Internauci zrównali Szydło z ziemią! Wszystko za ten jeden komentarz

Jak powszechnie wiadomo zbliżają się wybory, co równa się z powolnym okresem zachęcania wyborców do głosowania przez partie polityczne. Wczoraj odbyła się konwencja partii Prawo i Sprawiedliwość, której prezes, Jarosław Kaczyński, zapowiedział kilka obietnic wyborczych. Te wywołały wiele kontrowersji.

Kaczyński mówił o 500zł dla pierwszego dziecka oraz o „trzynastkach” dla emerytów. Duży szum wywołał komentarz byłej premier Beaty Szydło, która powiedziała, iż „trzynastka dla emerytów to prezent od Jarosława Kaczyńskiego”. Politycy opozycji wraz z internautami postanowili zrównać ją oraz cały PiS z ziemią. „#500Plus na 1 dziecko – 45 mld zł, 13 emerytura w wysokości 1100 zł – 11 mld zł. Dla władzy są w stanie zniszczyć gospodarkę.#NowaArenaProgramowa #KonwencjaPiS #populizm” – napisał Ryszard Petru.

Szydło przyznała sobie roczną nagrodę 65 000 zł, na wizaż wydała 167 000 zł, a proponuje jednorazową „trzynastą emeryturę” w minimalnej wysokości 1100 zł brutto ➡️ 934,59 netto❗️Nagroda Szydło w 2017 to 60 „trzynastych emerytur”❗️Wizaż Szydło w 2017 to 152 „trzynaste emerytury”❗️” – dodał Michał Szczerba. „B.Szydło mówi, że „trzynastka dla emerytów to prezent od J.Kaczyńskiego”. Szkoda, że na koszt podatników” – kontynuowała lincz dziennikarka Renata Grochal.

Foto: youtube/telewizja wPolsce
Źródło: polityczek.pl