Jachirze puściły nerwy po głównym wydaniu „Wiadomości” TVP. Właśnie wytoczyła wojnę stacji!

Popularna youtuberka i kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, Klaudia Jachira postanowiła wytoczyć wojnę Telewizji Polskiej. Chodzi o materiały na jej temat, które w głównym wydaniu „Wiadomości” pojawiły się już niejednokrotnie. Jej zdaniem większość z nich jest zmanipulowana. Żądanie sprostowania pozostaje bez odpowiedzi – możemy przeczytać na jej Twitterze.

Jachira zwróciła głównie uwagę na materiał, w którym to stacja wykorzystała jej nagranie, na którym śpiewa wulgarną piosenkę. Wszystkie te słowa, które przed chwilą usłyszeliście, to nie są moje słowa. To hejty, które ja właśnie dostaje. Wyśpiewałam co hejterzy do mnie piszą. Wszystkie te hejty ukazały się pod filmem o pogrzebie konstytucji – tłumaczyła niedawno, żądając od Telewizji Polskiej sprostowania. To jednak nie nastało, a sama Klaudia Jachira postanowiła wytoczyć wojnę stacji zarządzanej przez Jacka Kurskiego.

Znowu jestem „gwiazdą” głównych wydań Wiadomości TVP i znowu ta sama manipulacja.. Moje żądanie sprostowania pozostaje bez odpowiedzi – sprawa skończy się w sądzie. Na podstawie jednego filmiku, gdzie ja tylko cytuję przekleństwa, zrobili ze mnie wulgarną dziewczynę spod bloku. – napisała na swoim twitterowym profilu. Co ciekawe jej wpis zyskał sporą popularność na portalu społecznościowym, na ten moment ma on już ponad 1200 reakcji!

Czytaj dalej

Źródło: Twitter.com Klaudia Jachira, wmeritum.pl
Foto: YouTube.com Klaudia Jachira screen, YouTube.com TVP Info screen