Jackowski nie pozostawia złudzeń. Wskazał, kto wygra wybory w stolicy

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada się walka Rafała Trzaskowskiego z Patrykiem Jakim o fotel prezydenta stolicy Polski, Warszawy. Według jednego z ostatnich sondaży, który został, przeprowadzony przez Gazetę Wyborczą wynika, że na większe poparcie może liczyć Rafał Trzaskowski. Znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa jednak, że nadchodzące wybory będą wielką przegraną, jeżeli chodzi o sondaże. 

Jackowski nie raz odnosił się do zagadek kryminalnych, o których było bardzo głośno. W sylwestra zaś można o nim usłyszeć, kiedy to przedstawia swoje poglądy na następny rok. Niejednokrotnie również przepowiadał przyszłość czołowym posłom w naszym kraju, czym szokował wiele osób, które z polityką mają styczność na co dzień. Tym razem postanowił odnieść się do zbliżających się wyborów o fotel prezydenta Warszawy. Jego zdaniem to kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie większą ilość głosów.

Te wybory będą sporą przegraną, jeżeli chodzi o sondaże. Uważam, ze ostatnie będą się mocno mijały z rzeczywistością powyborczą. – mówi. Różnica między tym co teraz pokazują, a tym co okaże się po wyborach będzie spora na korzyść Jakiego. Wielu ludzi popiera PiS, jednak publicznie temu zaprzecza. Ja mówię to obiektywnie. Po prostu tak czuję. Patryk Jaki będzie miał sporą przewagę po 1 turze wyborczej. Możliwe, że dojdzie do 2 tury, ale wtedy nie będzie już złudzeń do tego kto wygra – dodaje popularny jasnowidz.

Źródło: se.pl
Foto: YouTube.com tagentv screen