Jaki jeszcze nigdy się tak nie skompromitował! To wideo namiesza podczas wyborów

Internauci pogrzebali Patryka Jakiego. Kandydat na prezydenta stolicy naszego kraju strasznie skompromitował się w mediach. Wideo z całej akcji zostało opublikowane w znanym serwisie „Youtube.com”, przez co dostęp do niego ma cała Polska. Już teraz pojawiają się głosy, że sytuacja z nagrania może przenieść szale zwycięstwa na stronę drugiego kandydata, Rafała Trzaskowskiego.

Smaczku dodaje fakt, że Jaki wykazał się ogromną hipokryzją wobec drugiego kandydata na fotel prezydenta Warszawy. Wszyscy pamiętamy wypowiedź wiceministra sprawiedliwości, który wyśmiał w mediach umiejętność posługiwania się językiem francuskim przez Rafała Trzaskowskiego. Czy chcemy Warszawy, w której do prezydenta można przyjść, jeśli się mówi po francusku? – powiedział wówczas polityk PiS. Jak się okazało, Jaki sam nie potrafi dobrze komunikować się w obcym języku.

Polityk udał się do Sofii, stolicy Bułgarii. Tam doszło do spotkania z lokalnym dziennikarzem. Zadał on kilka pytań, oczywiście w języku angielskim, które wydawałyby się proste dla kandydata na prezydenta stolicy Polski. Mówi za tym fakt, że jak sam stwierdził, umiejętność posługiwania się językami obcymi otwiera nowe możliwości. Jak się okazało, jego odpowiedź w ogóle nie była składna i została pozbawiona jakiegokolwiek sensu. Nie świadczy to dobrze o kandydacie na tak ważne miejsce. Wideo można zobaczyć poniżej.

Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/Miasto jest Nasze