Jaki nazwał dziennikarza „pajacem”. To co zrobili mu za to internauci zapamięta na długi czas!

Przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, Patryk Jaki, nie ma ostatnio dobrej passy. Jeszcze kilka miesięcy temu każdy o nim mówił, jednak po przegranej w wyborach samorządowych jego kariera wydaje się stale opadać. Pomimo tego jego wpisy nadal czytane są przez wielu internautów. Tym razem Jaki ostro przegiął, co nie przeszło w sieci obojętnie.

„Wczoraj GW skrytykowała podwyżki dla Polaków m.in nauczycieli i pielęgniarek. Potem okładkę skrytykował „dziennikarz” GW Bartosz Wieliński, który jak się okazało był tego dnia wydawcą gazety😂 Warto zapamiętać nazwisko tego pajaca. Symbol „dziennikarstwa 3RP”” – napisał na swoim oficjalnym profilu Twitter były kandydat na prezydenta Warszawy. To co zrobili mu za to na profilu internauci na pewno zapamięta na długo. Mianowicie, w komentarzach do wspomnianego wpisu pojawiła się masa ostrych komentarzy podsumowujących zachowanie polityka.

„@Bart_Wielinski, za pajaca kazałbym przeprosić. BTW, gdybyś Jaki wygrał na loterii choć ćwierć tego rozumu i wiedzy, jakie ma B. Wieliński, spojrzałbyś na siebie sprzed wygranej i gorzko zapłakał” – napisał jeden z internautów. „Nazywanie kogoś „pajacem” i to przez polityka, już nie wspomnę że ministra, to szczyt prostactwa. Ale w sumie odkąd @pisorgpl rządzi język debaty publicznej zwłaszcza po stronie prawicy sięgnął rynsztoku.” – dodał kolejny. „Pan Jaki nazwał Bartka Wielińskiego pajacem. Pan Jaki jest wiceministrem sprawiedliwości, Bartek – dziennikarzem „GW”, krytycznej wobec bezprawia PiS. Pan Jaki nie rozumie, że nie jest nikim szczególnym i ma być pokornym sługą społeczeństwa. Rozpasanie tej władzy sięgnęło dna” – wtrącił Przemysław Szubartowicz.

Foto: Instagram.com/patrykjaki2018
Źródło: polityczek.pl