Jaki właśnie się pogrążył. Kaczyński tego nie wytrzyma!

Kandydat na prezydenta stolicy naszego kraju, Patryk Jaki, właśnie nagrabił sobie u prezesa partii rządzącej. Przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji pomimo swojej czasochłonnej kampanii wyborczej znalazł czas na wrzucenie wpisu na Twittera. Problem w tym, że pogrążył nim razem ze sobą kolegów z partii.

Ostatnimi czasy Tweety Jakiego wywołują wiele kontrowersji. Nie inaczej było i tym razem. Po katastrofie z reprywatyzacją, zarządzeniem odpadami, smogiem, wyrzucaniem kawiarnii z niepełnosprawnymi, mamy kolejny skandal. 147 rodzin do wykwaterowania. „Błędy projektowe”. Tak metropolią zarządza PO HGW i R.Trzaskowskiego. Wkrótce moja reakcja – napisał. Jego problem polega na tym, że nie uderzył w tego kogo celował. Oczywistym jest, że jego celem była Platforma Obywatelska. Uderzył jednak w swojego kolegę z administracji rządowej, wojewodę mazowieckiego z PiS.

Na wpis Jakiego odpowiedzieli inni politycy. Panie @PatrykJaki ekspertyza jasno wskazuje, że przyczyną złego stanu budynku są błędy projektowe. Umowę z projektantem zawarł i rozliczył ówczesny burmistrz, a obecny Wojewoda z PiS Zdzisław Sipiera. Sprawę skierowałem do prokuratury. A teraz czas na zajęcie się mieszkańcami. – napisał Krzysztof Strzałkowski. Kolejne fake newsy. Umowę na projekt podpisywał niejaki burmistrz Sipiera z @warszawskipis , a jego ekipa również dokonywała odbioru projektu budowlanego w 2006 r., nie stwierdzając żadnych wad!!! Zero weryfikacji i nadzoru! Czas na przeprosiny @hannagw i @KStrzalkowski – dodał Adam Huć. Po takiej akcji polityka Kaczyński na pewno nie będzie zadowolony.


Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/Onet News