Jaki zaorany! Tym ostrym wpisem żyje dziś cały Twitter

Patryk Jaki, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, ostatnio strasznie często udziela się w telewizji, jak i w mediach społecznościowych. Wiąże się to z tym, że jest jednym z kandydatów na nowego prezydenta stolicy naszego kraju, Warszawy. Co za tym idzie, przedstawia wszędzie swoje obietnice wyborcze.

Wspomniane wcześniej obietnice są, jak uważa opozycja, pełne kłamstw i manipulacji. Niejednokrotnie politycy na Twitterze odnosili się do jego wypowiedzi. Jedną z ostatnich była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która krótko go podsumowała. Polityk stwierdziła bowiem, że większość obietnic posła partii rządzącej już dawno zostało zrealizowane. Do listy ludzi krytykujących Jakiego dołączył się przewodniczący mazowieckich struktur OPZZ Piotr Szumlewicz.

Opublikował na swoim profilu na Twitterze ostry wpis o Jakim wyzywając go od prymitywów czy ignorantów. Słucham kolejnych wypowiedzi Patryka Jakiego i aż trudno mi uwierzyć, że taki prymityw, demagog i ignorant jest liczącym się kandydatem na prezydenta stolicy. On nawet jak na PiS jest wyjątkowo mierny. Liczę, że warszawiacy nie pozwolą upaść swojemu miastu na poziom Jakiego. – napisał. Tym wpisem żyje dziś cały Twitter.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Punkt WidzeniaTV