Jakimowicz boleśnie się upokorzył. Skandaliczne nagranie obiega całą Polskę [WIDEO]

Prowadzący program „W kontrze” w TVP Info, Jarosław Jakimowicz ponownie znalazł się na językach Polaków. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wideo, jakie umieścił w mediach społecznościowych. Przechadzając się po Warszawie, zauważył tęczową flagę reprezentującą równość społeczności LGBT wiszącą tuż obok flagi Polski. Widok ten z jakiegoś powodu rozwścieczył go do tego stopnia, że postanowił nagrać wideo, na którym za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Przez jego wybryk nadszarpnięta została reputacja restauracji „Smak Curry”, z której „pożyczył” krzesło, aby wspomnianej flagi dosięgnąć.

Teraz wam chcę coś pokazać. Coś, o czym interweniuję od dwóch dni. To jest ta flaga” – mówi, pokazując tęczową flagę LGBT zawieszoną tuż obok flagi Polski. Podszedł następnie do stojących niedaleko dwóch policjantów. „Tam jakaś szmata wisi nad polską, biało-czerwoną flagą. W Dniu Flagi Narodowej jest pewien rytuał, pewien obowiązek szanowania tej flagi” – powiedział w ich stronę, dodając, iż już dzwonił na straż miejską i mówił o tym w telewizji, po czym zapytał, czy mogą ją zdjąć. Gdy policjant chciał zabrać głos, prawdopodobnie mówiąc, że nie może zdjąć flagi, Jakimowicz przerwał mu i powiedział: „Dobra dziękuję, okej. Ja jestem urażony tym jako Polak, bo ta flaga musi być jedyna wywieszona w tym miejscu. Szanowana jest pewna procedura barw. Nie reagujecie? Dobra„.

Po odejściu od policjantów poszedł do znajdującej się w pobliżu, jak to nazwał, „zaprzyjaźnionej” restauracji i poprosił o krzesło, którym później posłużył się, aby ściągnąć wspomnianą flagę LGBT. „I to jest to gó**o, które sobie poleciało tam” – powiedział, wyrzucając ją. Za to wideo został ostro skrytykowany przez Polaków, a głos zabrali nawet właściciele wspomnianej wcześniej restauracji. Jakimowicz stwierdzeniem jakoby miała ona być „zaprzyjaźniona”, sprowadził na nią lawinę hejtu. Oskarżano ją o homofobię. Maja Staśko udała się do restauracji „Smak Curry”, a jej właściciele przyznali, że nie mieli nic wspólnego z homofobicznym aktem Jakimowicza. Dodatkowo obawiają się o swoją przyszłość, gdyż przetrwali oni pandemię, a teraz restauracja cierpi przez inflację. Skandaliczny wybryk aktora na pewno nie pomógł w poprawie jej prosperowania.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/TygodnikNIE
Źródło: twitter.com/TygodnikNIE, natemat.pl