Janachowskiej puściły nerwy po skandalicznych słowach Godek. Totalnie ją zmiażdżyła!

Wciąż w całej Polsce bardzo głośno jest o 30-letniej Izabeli. Przypomnijmy, że kobieta zgłosiła się w 22. tygodniu ciąży do szpitala w Pszczynie, stwierdzono u niej bezwodzie oraz wady wrodzone płodu. Według relacji pełnomocnika rodziny, lekarze postanowili nie decydować się na aborcję, a poczekać na obumarcie płodu. Tak też się stało, a niecały dzień później wskutek wstrząsu septycznego śmierć poniosła także Pani Izabela.

Za pośrednictwem swojego konta na Facebooku głos zabrać postanowiła Kaja Godek. Aktywistka pro-life uważa, że za śmierć 30-latki odpowiadają środowiska feministyczne. Jeśli ktokolwiek usprawiedliwiał brak ratowania życia pacjentki delegalizacją aborcji eugenicznej, to winne są środowiska feministyczne, bo to one kolportują kłamstwo, jakoby wyrok TK nie pozwalał na ratowanie życia matki. Może faktycznie w szpitalu ktoś w to uwierzył i odstąpił od niezbędnych działań? Jeśli tak było, to w takiej sytuacji to feministki mają na rękach krew tej kobiety. To ich wina, że medialna manipulacja stała się podstawą do zaniechania działania przez medyków – pisała na portalu społecznościowym kilka dni temu.

Jej słowa wywołały ogromne oburzenie internautów. Skomentować je postanowiła znana polska prezenterka telewizyjna, Izabela Janachowska. Ten poziom odklejenia od rzeczywistości powinien być leczony w psychiatryku i to raczej na oddziale zamkniętym… bo jak ktoś zagraża zdrowiu i życiu innych powinien być odizolowany od społeczeństwa! I oby lekarze się nie bali, nie odstąpili od łóżka tylko niech działają, bo ten przypadek wymaga szczególnej uwagi!!! – napisała w swojej relacji na Instagramie.

Czytaj dalej

Źródło: plotek.pl, facebook.com/kaja.urszula.godek.official
Foto: YouTube.com Wedding Dream – Izabela Janachowska, Salve TV