Janowskiemu puściły nerwy! Wytacza pozew przeciwko Kurskiemu

Robert Janowski już dłużej nie mógł tego znosić. Polski piosenkarz, aktor, prezenter telewizyjny oraz radiowy nie wytrzymał i podał do sądu Telewizję Polską. Janowski zasłynął głównie z roli prowadzącego program „Jaka to melodia?”, które emitowany jest TVP. Teraz ma niemały problem. 

Ostatnio głośno zrobiło się na temat odejścia Janowskiego z legendarnego programu nadawanego już blisko od 20 lat: „Jaka to melodia?”. Działania TVP, a dokładniej Jacka Kurskiego zmusiły celebryte do złożenia pozwu w sądzie przeciw niemu. Oprócz Telewizji Polskiej pozew dostanie również serwis „SuperExpress”. Ten udostępnił artykuł, który nie spodobał się prezenterowi telewizyjnemu. Portal „plotek.pl” zacytował jego wypowiedź.

Nikt i nic nam tego nie zepsuje, choć jest nerwowo. Wiadomości z pierwszych stron gazet, jakoby program „Jaka to melodia?” był ustawianą sektą, są kłamstwem i naruszają dobre imię moje i programu. Telewizja Polska była współproducentem teleturnieju i miała kontrolę nad całością, włącznie z castingami, uczestnikami i merytoryczną całością show. Nie zostawię tego tak, szykuję pozew – powiedział były prowadzący teleturniej.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Wirtualna Polska, youtube/Zumba with Sylwia