Jerzy Owsiak wpadł w furię! Środkowy palec Lichockiej doprowadził go do szału

Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak udostępnił dzisiaj wulgarny wpis skierowany do posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Joanny Lichockiej. Po ogromnym pozytywnym odbiorze jego wpisu dodał kolejny. Najpierw podziękował internautom za tak wielkie zaangażowanie. Następną część swojego listu skierował wprost do prawicowej polityk.

Pani Poseł,
Nazywam się Jerzy Owsiak. Jestem prezesem zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W związku z Pani zachowaniem w czasie debaty na temat przyznania TVP rekompensaty w wysokości 1 950 000 000 zł informuję, iż poczułem się osobiście obrażony pokazanym przez Panią obscenicznym gestem „f**k off”. Pokazała Pani tym samym pogardę dla obywateli, w tym dla mnie – człowieka, który płaci podatki i z których to podatków utrzymywany jest polski parlament, a tym samym Pani dieta poselska.
Żądam od Pani, by w trakcie posiedzenia Sejmu z mównicy sejmowej przeprosiła Pani wszystkich posłów, a także wszystkich Polaków, za swoje obsceniczne zachowanie, po czym – by złożyła Pani swój mandat poselski i zrezygnowała z pełnienia zaszczytnej funkcji posła na Sejm RP
” – pisze Jurek Owsiak.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, według badań opinii społecznej wcześniej realizowanych przez CBOS, a ostatnio przez firmę badawczo-analityczną IQS, jest od wielu lat organizacją o najwyższym zaufaniu społecznym spośród wszystkich instytucji życia publicznego w Polsce. W badaniach realizowanych w styczniu 2020 roku, zaufanie do Orkiestry zadeklarowało 87% Polaków. Wynik ten upoważnia mnie, abym wystąpił z powyższym żądaniem. Pani zachowanie w sposób oczywisty dyskredytuje funkcję posła RP. W Polskim Sejmie takie zdarzenia nie mają prawa mieć miejsca. Niestety zdarzają się, co więcej – ma to miejsce coraz częściej i nie jest Pani jedyną osobą, która przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości. Jest Pani jednak osobą, która w moim odczuciu przelała czarę goryczy.
Jerzy Owsiak
” – kontynuuje. Cały wpis można zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVN Style, youtube/naTemat.pl
Źródło: facebook.com/jerzyowsiak/