Jolanta Kwaśniewska wykazała się ogromną klasą! Jej słowa o Agacie Dudzie zasługują na uwagę

Pierwsza dama, Agata Duda od początku prezydentury swojego męża bardzo rzadko odnosi się do spraw politycznych w kraju. To zawsze wypominają jej zwolennicy opozycji, którzy uważają, że nie wystarczająco spełnia ona swoje obowiązki. Ostatni wywiad Jolanty Kwaśniewskiej dla dziennika „Wprost” pokazał, że również ona ma podobne zdanie. 

W Polsce coraz częściej poruszany jest temat zaostrzenia prawa aborcyjnego. Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z „Wprost” również postanowiła odnieść się do sprawy. Małżonce byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego nie podoba się między innymi to, że pierwsza dama wciąż milczy na ten temat. Czekam też na głos obecnej pierwszej damy. Wypada mi się tylko dziwić, że w tej sprawie milczy – zaczęła w rozmowie z dziennikiem.

Była pierwsza dama w dalszej części wywiadu była już nie co bardziej uszczypliwa dla Agaty Dudy. Chciałabym, żeby Agata Duda poszła w ślady Marii Kaczyńskiej, która, gdy było trzeba, miała odwagę wypowiedzieć się przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej – stwierdziła. Na sam koniec oberwało się obecnej władzy. Nie oszukujmy się, próby zaostrzenia i tak już radykalnej ustawy nie mają nic wspólnego z zapobieganiem aborcji. Politykom chodzi o manipulowanie opinią publiczną i pokazanie władzy – zakończyła.

Czytaj dalej

Źródło: Pikio.pl, wprost.pl
Foto: YouTube.com Miasto Legnica screen