Kaczyński zaorany jak nigdy, ten list rozłożył go na łopatki. „Liczymy na szybką odpowiedź”

Popularny polski mecenas, Roman Giertych udostępnił na swoim Facebooku oficjalny list do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o głośną sprawę tzw. dwóch wież, która nadal się ciągnie. „List do Jarosława Kaczyńskiego. Szanowny Panie Prezesie! Już 7 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie rozstrzygnie zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie tzw. dwóch wież” – rozpoczął.

Zwracamy się do Pana z apelem o przyłączenie się do zażalenia pełnomocników Geralda Birgfellnera. Tylko takie publiczne wyrażone przez Pana stanowisko mogłoby uchronić opinię publiczną przed powzięciem podejrzeń, że proponowana przez pana ugrupowanie ustawa kagańcowa nie ma na celu wywarcia presji na sędziów rozpoznających sprawy, które są ważne również z Pańskiego, osobistego punktu widzenia. Jednocześnie apelujemy do Pana o złożenie zeznań w tym śledztwie i wyrażenie zgody, aby te zeznania zostały zweryfikowane przez biegłego przy użyciu wariografu. Obecnie jest to coraz częściej stosowana metoda weryfikacji zeznań” – dodał.

Ostatnio z dużym pożytkiem dla ustalenia stanu faktycznego i dla znalezienia dowodów uprawdopodobniających popełnienie poważnego przestępstwa na szczytach władzy została ona zastosowana w spr. afery KNF. Jeżeli jest Pan przeświadczony, że nie oszukał Pan naszego klienta i jeżeli nieprawdą jest, że wręczał on Panu dla ks. Rafała Sawicza kwotę 50 tysięcy złotych, to przecież potwierdzenie takiego stanowiska przy udziale biegłego w ramach procedury badania wariograficznego nie powinno stanowić dla Pana żadnego problemu.
Liczymy na szybką odpowiedź.

adw. Jacek Dubois
adw. Roman Giertych
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473