Kaczyński jak to zobaczył, to z pewnością wpadł w furię! Jego sąsiedzi zrobili coś, co staję się hitem sieci

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie. W związku z ogłoszoną pandemią spowodowaną koronawirusem nie odbyły się one w pierwotnym terminie, czyli 10 maja. Jak zapowiedziała marszałek Sejmu, Elżbieta Witek zaplanowane są one obecnie na 28 czerwca. W między czasie w szeregach Koalicji Obywatelskiej doszło do zmiany kandydata na to stanowisko. Miejsce Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zajął Rafał Trzaskowski. 

Kampania wyborcza obecnego prezydenta Warszawy przebiega w bardzo intensywnym tempie. Trzaskowski dzięki temu może liczyć na coraz to większe poparcie, co pokazują najnowsze sondaże. Według jednego z ostatnich badań, które przeprowadziła sondażownia Social Changes dla wPolityce.pl, kandydat Koalicji Obywatelskiej zyskał poparcie 29 % ankietowanych. Tuż za jego plecami znalazł się Szymon Hołownia (15%), wciąż przewodzi obecny prezydent Andrzej Duda (40 %). Tymczasem sąsiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego postanowili zdecydować się na odważny krok.

Na swoim balkonie… wywiesili baner Trzaskowskiego. A to sąsiedzi Kaczyńskiego! Dziękujemy – napisał na Twitterze Cezary Tomczyk, umieszczając nagranie, które możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: wiesci24.pl, Social Changes, wiadomosci.dziennik.pl, Twitter.com Cezary Tomczyk
Foto: Twitter.com Cezary Tomczyk screen, YouTube.com Pudelek screen