Kaczyński okłamał wszystkich Polaków. Po jego słowach na konwencji PiS puszczą ci nerwy!

Jak powszechnie wiadomo, już za niespełna miesiąc nadejdą wybory do parlamentu. Wiąże się to z promowaniem przez startujące partie swoich programów wyborczych. W związku z tym, Prawo i Sprawiedliwość organizuje spotkania przedwyborcze, podczas których prezes partii, Jarosław Kaczyński przedstawia obietnice przez nią przygotowane.

Są to między innymi dwie 13-stki dla emerytów, podniesienie minimalnych płac oraz dodatki dla rolników. Oprócz tego Kaczyński za każdym razem powtarza, że według naukowców z SGH za 14 lat dogonimy europejską średnią, a za 20 lat dogonimy Niemcy. „Niedawno premier, wielki optymista, ale też człowiek, który naprawdę świetnie się zna na gospodarce, powiedział, że to będzie jeszcze szybciej. I musimy do tego dążyć. Ale jeśli chcemy do tego doprowadzić, musimy sprawić, że polska gospodarka będzie nowocześniejsza niż jest w tej chwili, bardziej produktywna” – dodał lider ugrupowania rządzącego.

W jego zapewnienia mało kto uwierzył, o czym znać dali internauci, którzy te obietnice wyśmiali. Ośmieszył się również sam Kaczyński, bowiem nie do końca zrozumiał apel naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej. Ci rzeczywiście stwierdzili, że za 20 lat Polska ma szansę dogonić Niemcy. Problem w tym, że poinformowali również o tym, iż aby do tego doszło, przezwyciężyć trzeba wiele zagrożeń, o czym nie wspomniał już prezes PiS. Według ekspertów nasz kraj czeka spowolnienie gospodarcze, na co nie jest przygotowany. Kaczyński wybrał więc tylko tę część raportu, która przyniesie korzyści dla PiS.

Czytaj dalej

Źródło: innpoland.pl
Foto: youtube/Prawo i Sprawiedliwość