Prezes PiS zaorany! Najnowsze obietnice Kaczyńskiego wyśmiane w hitowym stylu

Wybory parlamentarne odbędą się już za 13 października, dzieli nas od nich zaledwie niecały tydzień. W tym czasie startujące partie najmocniej angażują się w promocję swoich programów wyborczych i obietnic. Tak też postąpiło Prawo i Sprawiedliwość. Prezes partii ogłosił, co zrobi w pierwsze 100 dni w przypadku wygranych wyborów.

Jarosław Kaczyński na dzisiejszym przedwyborczym spotkaniu zaprezentował pięć obietnic, które spełni już podczas pierwszych 100 dni po wygranych wyborach. „Zapowiedzieliśmy przed poprzednimi wyborami, że zrealizujemy pełen program i ten program został zrealizowany. […]W tym czasie zostaną przygotowane odpowiednie ustawy czy programy rządowe. […] Dotyczy to tzw. małego ZUS-u” – mówił. Lider partii zapowiedział również pojawienie się 13. oraz od 2021 roku 14. emerytury, pakiet badań kontrolnych dla osób powyżej 14 roku życia, program budowy 100 obwodnic oraz wprowadzenie równych dopłat dla rolników.

Internauci szybko zweryfikowali słowa Kaczyńskiego. „A może by tak zlikwidować senat i obniżyć do minimum płacę posłów. Albo niech pracują w imię idei” – napisała jedna z nich. „Podwyższyć kwotę wolną od podatku dla wszystkich obiecali 4 lata temu. Obiecanki, tylko rozdawać nie swoje potrafią„, „Zróbmy mu kawał i 13.10.2019 pogońmy go razem z PiS na drzewo” – dodały kolejne.


Czytaj dalej


Foto: youtube/Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: natemat.pl