Kaczyński składa Polakom życzenia. Internauci nie mogą uwierzyć w to co zobaczyli!

Zbliżają się święta. Z tego też powodu politycy składają Polakom najszczersze życzenia. Wczoraj szum wokół siebie zrobił Robert Biedroń, który w ramach prezentu świątecznego odblokował posłankę Prawa i Sprawiedliwości Krystynę Pawłowicz na Twitterze. Dzisiaj głośno jest o życzeniach prezesa partii rządzącej. Internauci zauważyli coś niezwykłego.

„Szanowni Państwo. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, za chwilę nowy rok. Chciałem Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Miłych wesołych, szczęśliwych, rodzinnych Świąt, i jak najwięcej udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł Chrystus. Chciałem też życzyć jak najlepszego Nowego Roku. Ten, który mija, przyniósł wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej” – powiedział.

„Życzę, żeby ten rok kolejny spełnił jak najwięcej naszych nadziei, tych wspólnych i tych indywidualnych. Aby przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą i dostatnią i sprawiedliwą, jeszcze raz powtarzam to słowo, dla wszystkich” – dodał. Internauci nie zwrócili jednak największej uwagi na słowa prezesa, a na sposób w jaki mówił. Bez emocji i radości. Porównali życzenia Kaczyńskiego do życzeń Biedronia, od którego szczęściem i radością, aż kipiało.

Foto: twitter.com/pisorgpl
Źródło: natemat.pl