Kaczyński wpadnie w szał! Czołowy polski dziennikarz ostro o PiS po wyborach

Jesteśmy już kilka dni po wyborach. Opozycja może czuć się wygraną stroną tej wojny politycznej. Skomentować to postanowiło wielu polityków oraz celebrytów. Jednym z nich jest znany polski dziennikarz oraz prezenter telewizyjny Marcin Meller. Ten na swoim profilu Facebook wystosował długi wpis podsumowujący Prawo i Sprawiedliwość.

Prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński na pewno mocno się wścieknie po przeczytaniu tego postu. „Najlepiej te wybory podsumował Jarosław Kaczyński, który po pierwszej turze miał powiedzieć, że nastąpiła demitologizacja PiS jako niezwyciężonej maszyny wyborczej. Dzisiaj maszyna zastękała jeszcze bardziej. Te wybory są przełomowe, przypomnijcie sobie nastrój beznadziei sprzed dwóch miesięcy, przekonanie, że nie ma ratunku, że nawet Warszawa stracona. A dzisiaj?” – rozpoczął Miller.

„Król jeszcze nie jest nagi, ale wszyscy widzą, że gacie krótkie, dziury na tyłku, strach w oczach i tylko od uniesionych nagle nadzieją i wiarą poddanych zależy czy to właśnie ostatni rok jego toksycznych i niszczycielskich rządów. A jak dobrze wiemy z „Komandosów z Nawarony” wystarczy szczelina w tamie by ją szlag trafił. I to się zaczęło dziać, howgh.” – zakończył. Wpis ten cieszy się dużym zainteresowaniem, bowiem ma na ten moment prawie 6 tysięcy polubień i 500 udostępnień.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Telewizja wPolsce