Kaczyński wpadnie w szał! Lis zrównał PiS z ziemią tą serią wpisów

Sylwetki Tomasza Lisa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest on znanym polskim dziennikarzem telewizyjnym i prasowym oraz publicystą. Nie jest również tajemnicą, że ma na pieńku z partią rządzącą, Prawem i Sprawiedliwością. Kaczyński się wścieknie po przeczytaniu tych postów.

Tomasz Lis niejednokrotnie już na swoich profilach społecznościowych decyduje się na otwartą krytykę partii Jarosława Kaczyńskiego, jak i jego samego. Nie inaczej było tym razem na Twitterze. Zdecydował się on udostępnić serię wpisów, które nie były przychylne dla PiS. „Nazwa Prawo i Sprawiedliwość zawsze bardzo mi się podobała. Ale taka na przykład nazwa – Wymuszenia i Rozboje – też brzmi niczego sobie” – napisał w pierwszym z nich.

„Donald Tusk zasugerował, że PIS to bolszewicy. Może i tak, ale specyficzni. Oni bowiem postanowili znacjonalizować co się da, ale tylko po to, by to sprywatyzować, czyli wziąć dla siebie. Docelowy system miałby więc charakter złodziejsko – oligarchiczny – kumoterski” – napisał w kolejnym wpisie odnosząc się niejako do słów Tuska. Jego wpisy cieszą się dużą popularnością wśród internautów.

Źródło: twitter.com/lis_tomasz
Foto: twitter.com/beatamk