Kaczyński wraca do szpitala. Potrzebna operacja!

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński wyszedł 8 czerwca ze szpitala po ponad miesięcznym tamtejszym pobycie. Kiedy wszyscy myśleli, że niejako odetnie się od polityki, by zadbać o swoje zdrowie, ten brnął w nią jeszcze bardziej. Jak się teraz okazuje, może się to ostro odbić na jego zdrowiu.

Przebywał w szpitalu ze względu na problemy z kolanem. Ma bowiem chorobę zwyrodnieniową stawów, do czego dołożyło się zapalenie kolana powstałe w szpitalu, przez co pobyt był tak długi. Jak poinformował dyrektor Instytutu prof. Grzegorz Gielerak, prezesa Prawa i Sprawiedliwości miała czekać długa rehabilitacja, ponieważ przeszedł on wszczepienie protezy kolana. Jak donosi nam „Super Express” w lipcu Kaczyński ma wrócić na jeszcze jeden zabieg.

Wczoraj Kaczyński zebrał posiedzenie czołowych polityków partii rządzącej. Rozmawiał z nimi o powodach nowelizacji ustawy o IPN. Nie został jednak na debacie i głosowaniu w Sejmie, aby nie pokazać swojej słabości szerszej publice i opozycji. Jak wiemy, Kaczyński porusza się o kulach. W lipcu ma przejść kolejny zabieg, po którym będzie musiał odbyć długą rehabilitację. Mianowicie chodzi o wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego.


Źródło: interia.pl
Foto: LVT Plotki YouTube