Kaczyński zaorany! Miażdżący list do prezesa PiS rozłożył Polaków na łopatki

Jarosław Kaczyński został zmieszany z błotem jak nigdy wcześniej. Popularny polski mecenas, Roman Giertych opublikował na swoim Facebookowym profilu krótki list skierowany do prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Postanowił on prześmiewczo uderzyć w niego, promując zarazem swoją nową książkę o tytule: „Kronika PODŁEJ Zmiany”. Jej premiera zapowiedziana została na 1 grudnia.

Chciałbym z radością oznajmić Ci, że już niedługo wyjdzie zapis Twoich wspaniałych rządów. Będziesz mógł poczytać wszystkie moje rady, życzliwe komentarze oraz wsparcia jakie przez ostatni okres czasu wspierały twoją ekipę. Niestety pomyłkowo w drukarni zamiast „Kronika Pięknej Zmiany” drukarze, prawdopodobnie pod wpływem rosyjsko-niemieckiego spisku, dali nazwę „Kronika PODŁEJ Zmiany”. Tak więc tytułem się nie przejmuj tylko patrz na treść, która aż roi się od przejawów życzliwości wobec Ciebie i Twoich ludzi” – rozpoczął.

Tak więc tytułem się nie przejmuj tylko patrz na treść, która aż roi się od przejawów życzliwości wobec Ciebie i Twoich ludzi. Raduj się lekturą i pamiętaj: na mnie zawsze możesz liczyć.
Twój życzliwy
Roman
PS Książkę będziesz mógł kupić od 1 grudnia w księgarniach. Twoje zdjęcia do „Kroniki” wybrałem najlepsze jakie znalazłem. Zadbałem też o dobry wybór zdjęć twoich wiernych ludzi
” – zakończył.

Czytaj dalej


Foto: YouTube.com Fakty RMF FM
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473