Kaja Godek wpadła na skandaliczny pomysł. Ponownie chce wbić szpilę osobom LGBT

Przypomnijmy, w sierpniu tego roku Kaja Godek złożyła w Sejmie projekt ustawy „Stop LGBT”, który od początku budzi kontrowersje. Zakłada on m.in. zakaz propagowania orientacji seksualnych innych niż heteroseksualizm. Fundacja Życie i Rodzina, w której zarządzie jest Kaja Godek, za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała o obradach Sejmu w dniach 28-29 października, kiedy to zaplanowano pierwsze czytanie projektu.

Uzasadnienie projektu przedłożyć ma Krzysztof Kasprzak, kolejny członek zarządu fundacji. Jak wiadomo, coraz huczniejsze są parady równości, na których z roku na rok zwiększa się ilość uczęszczanych osób. Jeżeli wspomniana wcześniej ustawa przejdzie, wszelakie marsze i parady równości będą nielegalne. Jak czytamy na stronie fundacji: „Ruchy LGBT posługują się regularnymi manifestacjami organizowanymi w przestrzeni publicznej, by wywrzeć presję na społeczeństwie oraz ustawodawcy„.

Jak twierdzą, projekt ten jest reakcją na „zatrważające” wyniki obywatelskiego monitoringu podczas parad równości. „Na tzw. paradach równości postuluje się wprowadzenie małżeństw jednopłciowych, możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów, legalizację aborcji, ułatwienia w procesie tzw. zmiany płci. Dochodzi również do wyszydzania symboli i wartości chrześcijańskich, oraz instrumentalnego wykorzystywania polskich symboli narodowych. Uczestnicy zgromadzeń częstokroć zachowują się w ich trakcie w sposób naruszający moralność publiczną” – czytamy.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Telewizja Republika
Źródło: zycierodzina.pl