Kayah w koszulce z napisem konstytucja!

Takiego gestu ze strony tak znakomitej i legendarnej polskiej artystki o pseudonimie Kayah mało kto się spodziewał. To się jednak stało. Publicznie podczas swojej próby pokazała się w popularnej ostatnio koszulce z napisem „konstytucja”. Podbiła serca internautów.

Katarzyna Szczot, bo tak naprawdę nazywa się słynna Kayah, dostała całą masę pozytywnego odzewu ze strony użytkowników portalu Twitter. Do sieci wyciekło zdjęcie z próby artystki podczas organizowanego przez TVN festiwalu w Sopocie. Widzimy na nim Panią Katarzynę w szarej koszulce z napisem „konstytucja”. Koszulka ta podbija ostatnimi czasy rekordy popularności wśród opozycji, która tym sposobem pokazuje swoją dezaprobatę dla obecnego rządu.

Kayah na próbie w Sopocie w koszulce z napisem #konstytucja 👍👍👍 – napisała Pani Monika, udostępniając zarazem wspomniane wcześniej zdjęcie. Tego typu komentarzy było znacznie więcej. „Przed chwilą migawki z prób do dzisiejszego występu w Sopocie. Kayah w koszulce z napisem KONSTYTUCJA. 👏”, „brawo Kayah, zawsze z Niej była super babka”, „Oj to w TVP już nie wystąpi.”, „Supermenka <3 Lubię Kayah” – pisali internauci.


Źródło: polityczek.pl
Foto: twitter.com/Happymonia_c1