Kinga Rusin bezlitośnie zaorała PiS. Skomentowała śmierć 30-letniej Izabeli z Pszczyny

Polskie media obiegła smutna wiadomość o 30-letniej Izabeli, która zgłosiła się w 22. tygodniu ciąży do szpitala w Pszczynie z powodu odpłynięcia płynu owodniowego z żywą ciążą. Stwierdzono u niej bezwodzie oraz wady wrodzone płodu. Według relacji pełnomocnika rodziny, lekarze postanowili nie decydować się na aborcję, a poczekać na obumarcie płodu. Tak też się stało, a niecały dzień później śmierć poniosła także Pani Izabela. Głos na temat zaistniałej sytuacji zabrała na Instagramie popularna dziennikarka, Kinga Rusin.

Bogobojni politycy pójdą dziś na groby i będą się żarliwie modlić. Obyście wtedy mieli przed oczami IZĘ, która zmarła niedawno będąc w 22. tygodniu ciąży, bo czekano, aż obumrze jej zagrożony śmiercią płód!
Umarła i niestety wiele innych umrze, bo wy, religijni fanatycy, wyrachowani pisowscy politycy i członkowie pseudo-trybunału, stworzyliście okrutny system cierpień, który zamienił piękno dawania życia w koszmar.
W waszym fanatycznym systemie lekarze stanęli przed strasznym wyborem: ryzykować życie pacjentki w ciąży czy ryzykować trafieniem do więzienia w wyniku przepisów antyaborcyjnych i działań bezdusznych pisowskich prokuratorów
” – czytamy.

W waszym fanatycznym systemie kobiety nie tylko przeżywają piekło, zmuszane do rodzenia, skazanych i tak na smierć, zdeformowanych płodów. One, będąc w ciąży, boją się czy w razie jakichkolwiek komplikacji ją przeżyją!
W Waszym fanatycznym systemie my wszyscy jesteśmy bezsilni i możemy tylko z tej bezsilności krzyczeć!
Więc dziś, w Święto Zmarłych, obyście mieli przed oczami tę kobietę, która miałaby jeszcze przed sobą całe życie, gdybyście nie byli zwykłymi idiotami i sadystami, którzy cofnęli nas do średniowiecza. #anijednejwięcej
Autorką rysunku jest Janina Jabłecka @lapommebleue
Jest wart więcej niż tysiąc słów. Dziękuję w imieniu polskich kobiet
” – zakończyła.

Czytaj dalej

Foto: youtube/JastrzabPost
Źródło: instagram.com/kingarusin