Kinga Rusin nie wytrzymała! W hitowych słowach odpowiedziała Pawłowicz

Wszystko rozpoczęło się od konfliktu na linii Zofia Klepacka – Kinga Rusin. Poszło o skandaliczną wypowiedź sportsmenki na temat LGBT. Poskutkowało to założeniem przez Rusin wraz z partnerem Markien Kujawą inicjatywy o nazwie: Biało-czerwone serca. Nadaje ona dwa rodzaje wyróżnień. Biało-czerwone serca oraz antynagrody. Pierwszą antynagrodę otrzymała wspomniana wcześniej Klepacka.

Inicjatywa ta nie spodobała się jednak znanej wszystkim posłance PiS, Krystynie Pawłowicz. „Co za bezczelność i arogancja tych całkowicie wyalienowanych śmierdzących leni… Daję jej nagrodę antypolskiej chuliganki” – napisała polityk Prawa i Sprawiedliwości. Słowa te nie uszły jej na sucho, bowiem szybko odpowiedziała jej Kinga Rusin za pomocą instagramowego profilu biało-czerwonego serca. „Nasza społeczność @bialoczerwone_serca nie spodobała się posłance Pawłowicz. Padły słowa o byciu „antypolskim chuliganem”” – rozpoczęła.

Naruszają one dobra osobiste. Ale nas głównie rozśmieszyły. Pani Pawłowicz, nas Biało-Czerwonych Serc jest więcej. Państwo Polskie to my wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewające swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy. Przypomnimy Pani granice wolności słowa. Brawo WY! Od wczoraj nas Biało-Czerwonych Serc @bialoczerwone_serca jest ponad 22 tysięcy łącznie na insta i fb! Po jednym dniu! Dołączajcie!” – dodała. Cały wpis można zobaczyć poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nasza społeczność @bialoczerwone_serca nie spodobała się posłance Pawłowicz. Padły słowa o byciu „antypolskim chuliganem”. Naruszają one dobra osobiste. Ale nas głównie rozśmieszyły. Pani Pawłowicz, nas Biało-Czerwonych Serc jest więcej. Państwo Polskie to my wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewające swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy. Przypomnimy Pani granice wolności słowa. Brawo WY! Od wczoraj nas Biało-Czerwonych Serc @bialoczerwone_serca jest ponad 22 tysięcy łącznie na insta i fb! Po jednym dniu! Dołączajcie! Całkowicie spontanicznie powstaje nasza społeczność: Polaków patriotów o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło. Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro. Już przesyłacie niesamowite historie opisujące ludzi dobrej woli oraz te naprawdę bulwersujące. Piszcie! My Polacy mamy nie tylko dobre serca, ale i waleczne. Wszyscy chcemy przeciwstawić się złu: pogardzie dla innych grup ludzi, kłamstwu i bezprawiu. Piszecie, że należy być solidarnym, że należy walczyć BEZ przemocy: presją społeczną, prawdą, mówieniem STOP głośno i wyraźnie, środkami zgodnymi z prawem. Jesteście wielcy! Ludzie czyniący zło zawsze się jakoś tłumaczą, np. że oni „tylko wypowiadają poglądy” albo „robią to co inni”. Ale wolność, w tym wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna krzywda drugiego. Można się ostro spierać politycznie, nie akceptować pomysłów, cudzych postaw czy sposobu życia. Ale nie ma tolerancji dla zła! Tak, trzeba krzyczeć, gdy ktoś mówi o innych, że są gorsi z urodzenia. Tak, trzeba zareagować gwałtownie, gdy ktoś kogoś bije w autobusie. Zło nie może być anonimowe, ani pozostać niezauważone. Podobnie jak dobro. Udostępniajcie ten profil i namawiajcie wszystkich do przystąpienia do Biało-Czerwonych Serc! Kinga Rusin i Marek Kujawa

Post udostępniony przez Biało-Czerwone Serca (@bialoczerwone_serca)

Foto: youtube/wsensie.tv, youtube/plejada
Źródło: se.pl