Klaudia Jachira ujawnia SMS-a od Macierewicza. Posłanka KO jest oburzona!

We wtorek ogłoszono, że nowym marszałkiem-seniorem Sejmu zostanie Antoni Macierewicz. Mimo że od jego nominacji minęły zaledwie dwa dni, to były szef MON już zdążył podpaść Klaudii Jachirze. Nowa posłanka Koalicji Obywatelskiej na swoim oficjalnym facebookowym koncie ujawniła SMS-a, który ma być jego autorstwa. 

Wczoraj dostałam SMSa: „Marszałek Senior Sejmu IX kadencji informuje, ze Prezydent RP zwolal pierwsze posiedzenie Sejmu RP IX kadencji na dzien 12 listopada 2019r.” W sumie to tyle wiedziałam z mediów od jakichś 3 tyg… Do tej pory nie otrzymałam żadnego porządku ani harmonogramu obrad. Nawet jak wysłałam mail z prośbą o informację, to zero odpowiedzi… Szczerze mówiąc, szybciej znałam nowy plan lekcji w szkole i to przed erą powszechnego Internetu. – rozpoczęła swój wpis Jachira.

To zwykły brak organizacji czy celowe działanie? Bo nie wiem na co się szykować: mam brać śpiwór, zapas kanapek…Może paszport?
Jakie plany ma Marszałek Senior? Bo wyobraźni to mu chyba przez ostatnie 10 lat nie brakowało (ukłony dla ekspertów z Podkomisji Smoleńskiej). „Ciemno wszędzie, głucho wszedzie…” Jakoś to będzie. –
zakończyła. Warto dodać, że pod postem posłanki KO pojawiło się blisko pół tysiąca komentarzy! 

Czytaj dalej


Źródło: Klaudia Jachira – #JachirawSejmie
Foto: YouTube.com Cyntia Harasim screen, YouTube.com Ministerstwo Obrony Narodowej screen