Kocha ją miliony Polaków, zostanie prezydentem?! Jej kandydatura wstrząśnie całym krajem

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie. To więc idealny czas dla partii politycznych na przedstawianie swoich kandydatów. Platformę Obywatelską najprawdopodobniej będzie reprezentować Małgorzata Kidawa-Błońska, Prawo i Sprawiedliwość zaś Andrzej Duda. Ciekawie wygląda również sytuacja, jeżeli chodzi o kandydatów bezpartyjnych. Ostatnio oficjalnie o swoim starcie poinformował dziennikarz związany z TVN Szymon Hołownia.

Jak się okazuje, może być to niejedyny kandydat, który jest związany ze stacją. Coraz głośniej w sieci robi się o… Magdzie Gessler, której start w wyborach prezydenckich jest jak najbardziej realny. Ostatnio popularna polska restauratorka w formie żartu porównała popularność na Facebooku poszczególnych kandydatów. Do tego dorzuciła screen swojego profilu, który obserwuje ponad milion osób. Pod liczbą polubień dopisała: Na prezydentkę!. Ma kompetencje i charyzmę lepsze, niż połowa działających dziś w polityce ludzi – stwierdziła w rozmowie z „Faktem” osoba z otoczenia celebrytki.

Posługuje się siedmioma językami, prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco – dodała. Co ciekawe jej kandydaturę popiera sam Robert Biedroń. Moje wsparcie dla Ciebie będzie zawsze – napisał polityk na Instagramie. To byłby niezły psikus w historii Polski gdyby ludzie chcieli tak kolorowej i odważnej zmiany – a tak o swoim ewentualnym starcie mówi sama Pani Magda.

Czytaj dalej


Źródło: Planeta.pl, Facebook.com Magda Gessler/Instagram Robert Biedroń, Fakt
Foto: YouTube.com AKPA Polska Press screen