Kolejny wzruszający wpis Owsiaka robi furorę! „Jest moc, z którą pomknę z moimi marzeniami”

Ubiegły weekend upłynął w Kostrzynie nad Odrą pod znakiem znakomitej zabawy. Odbył się tam bowiem organizowany przez Jerzego Owsiaka Pol’and’rock Festival, który przyciągnął rzeszę uczestników. Przypomnijmy, że impreza, która nieprzerwanie jest organizowana od 24 lat, wcześniej była znana pod nazwą Przystanek Woodstock.

W piątek na facebookowym profilu Owsiaka pojawił się zaskakujący wpis. Wynika z niego, że szef WOŚP zamierza oddać imprezę miastu. Pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku! – czytamy. Miasto w tę współpracę weszło bardzo chętnie, po raz pierwszy zrobiliśmy nawet szkolenia w Szadowie Młyn dla pracowników Urzędu. I myślę, że Pol’and’Rock w przyszłym roku powinien być organizowany przez miasto – dodał działacz charytatywny.

Post Owsiaka spotkał się z dużym odzewem internautów, którzy postanowili go wesprzeć. I właśnie tak duże wsparcie skłoniło go do napisania kolejnego wzruszającego wpisu. Bardzo dziękuję za każdy wpis, za każde słowo. Jest moc, z którą pomknę z moimi marzeniami. Dzięki wielkie!!! – napisał na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. Jego wpis ponad godzinę po dodaniu uzyskał blisko 8 tysięcy reakcji, co bez wątpienia jest niesamowitym wynikiem.


Źródło: Facebook.com Jurek Owsiak
Foto: YouTube.com Krzysztof Kolbi screen