Duda zmiażdżony przez internautów. Afera podczas obchodów 100-lecia niepodległości!

Świętujemy dzisiaj 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas obchodzenia tego święta na pl. Piłsudskiego prezydent naszego kraju, Andrzej Duda, wygłosił swoje przemówienie. Nie obyło się bez kontrowersji. Internauci zauważyli, że władza celowo ustawiła w piątym rzędzie Donalda Tuska.

Dodatkowo podczas wymieniania przez prezydenta honorowych gości nie wspomniał o szefie Rady Europejskiej. Internauci postanowili nie zostawiać tego bez echa. Nie pozostawili na prezydencie suchej nitki. „Ustawili Tuska z tyłu, za Rafalską, za Sellinem…Żałosne i pokazuje, jak bardzo się pisowska władza Tuska boi”, „Wielki wstyd w #100LatNiepodległości❗ Donald Tusk (przewodniczący Rady Europejskiej) – ustawiony w piątym rzędzie. Jarosław Kaczyński (poseł) – ustawiony w pierwszym rzędzie. #GorszySort #PL100 #ŚwiętoNiepodległości”

„Andrzej Duda witając gości na trybunie na Pl. Piłsudskiego nie przywitał przewodniczącego Rady Europejskiej @donaldtusk. Mały człowiek – napisał Grzegorz Drobiszewski. Krzyk to forma tyranii! Kto krzyczy, tego nikt nie słucha! Dlaczego nie wymienił Pan @eucopresident ?! Wstyd, wstyd na cały świat panie @prezydentpl”, „No i prosze. @donaldtusk poszedl na uroczystosci i nawet nie zostal powitany. I dziwia sie, ze duza czesc Polakow uwaza ich za bolszewikow” – pisali internauci na Twitterze i Facebooku. Warto dodać, że to tylko kilka z całej masy podobnych komentarzy.

Źródło: nielubiepisu.pl, twitter.com/tynxik
Foto: twitter.com/tynxik